Herşey doğru bir adım ile başlar..

Hangi konseptte ve kim için olursa olsun, en küçüğünden en büyüğüne tüm satılacak projelerde aynı özen ve sorumluluk duygusuyla çalışırız. İşimizde her zaman profesyonel bir şekilde, önce müşterilerimiz güvenini kazanarak dürüst ve şeffaf olarak satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Her gün değişen ve gelişen beklentilere uygun, estetik ve teknolojinin buluştuğu hayalinizdeki evi birlikte bulmak bizlere mutluluk vermektedir..

          Her proje bizim için yeni bir heyecandır..

Her zaman önceliğimiz bize güvenerek ofisimize gelen müşterilerimizin hayal ettiği gayrimenkulü en uygun fiyata en kazançlı şekilde alabilmektir. Bu duygu ve düşüncesi ile beklentilerinizin bir adım ötesindeyiz.. 

          Neden Step IN tercih ediliyor ?

  • 15 yıllık marka bilinirliği, Yurt içi ve dışında satış ve pazarlama kanalları ve satış temsilcileri,
  • Hayat boyu kazandıran yatırım fırsatları
  • Dürüstlük , Güven ve Kalite kavramları Şirketimizin sembolü,
  • Piyasa koşullarını takip eden başarı odaklı profesyonel bir ekip,
  • Sizin ihtiyaçlarınızı doğru analiz edip, yüksek kazanç sağlamanız için maximum çabayı sarf eden size özel danışmanlar,
  • 15 yıllık gayrimenkul sektöründe Marka bilinirliğimiz  ile ihtiyaçlara göre kişiye özel çalışmalar ve etkin pazarlama hizmetlerimiz ile kazançlı satış,
  • Yenilikten ve başarmaktan güç alan ekip ruhu,
  • Hizmete başladığı günden bu yana, Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyesi
  • Marmaris Emlak Müşavirleri Derneğinde Yönetim kadrosunda

Step in Gayrimenkul International, Mayıs 2006 yılında Marmariste özellikle İngiliz ve Avrupa pazarındaki müşterilerin yazlık ev talepleri ile yoğun satışlar yaparak sektöre başladı. Hedefimiz, gayrimenkul sektöründeki hizmet kalitesini yükseltmek, sektörünün büyümesine katkıda bulunmak, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, sektörün itibarını yükseltmek,  Step In Gayrimenkulun başarısını  İngiltere, Amerika ve  Avrupa ‘da global bir marka olarak  gururla taşımaktır.

Müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak için güzel bir yaşama doğru atılan ilk adımda titizlikle çalışmaktayız.  Değer verdiğiniz her şeyin bir arada olduğu yerdir eviniz..

Step In Gayrimenkul, Kurumsal bir  anlayış ile bütün alım-satım işlerinde verdiği danışmanlık hizmetiyle sektörde en iyisi olmaya çalışmaktadır.  Hazırladığı uzman raporlar ile müşterilerine verdiği banka kredi bilgileri ve pazarlama bilgileriyle, tapu işlemlerinde sağladığı kolaylıklarla, çıkardığı karşılaştırmalı piyasa analizleri ve randevu saatlerine gösterdiği titizlik ile bu sektördeki farklılığını kanıtlıyor.

Hayatınız boyunca vereceğiniz en önemli kararlardan birisinde sizin ile olmak bizler için de mutluluk vericidir. Karşılıklı güvene dayalı ve uzun süreli bir ortaklık olduğunun bilincinde olarak beklentilerinizi karşılamak için ve sizlere devamlı hizmet verebilmek için buradayız..

Ekibimiz

Ofisimiz

Müşterilerimiz Neler Diyor