STEP IN International

Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz bizim için ne dediler?

We are over the moon and VERY happy with the service that Volkan provided when he sold property for us. We highly recommend him and his Step In company. Volkan goes out of the way to help. Marks out of 100? We give him 100!! Thank you.
tarafından Marion Lewis Smith
Volkan Bilin thank you so much! Well done! Отличная слаженная работа команды Волкана делала невозможные вещи! Конечно мы спотыкались, особенно, как ни странно, в банке. Волкан лично сопровождал нас всегда и везде и решал нерешаемое))) Мы попали в хорошие руки, следуя за нашей мечтой!
tarafından Юлия Бакулева
I would like to thank STEP IN company for effort in buying our beautiful house. I'm from Germany, that's why I was worried when choosing a real estate agent. Thankfully, I made the right choice. We bought a house in just a few days and it was able to exceed our expectations. All our family thank STEP IN team for professional assistance.
tarafından Suzan
We would like to thank Volkan very much for his continual hard work, consistency and efficiency in buying our home. His professionalism as a broker has been much appreciated. We would have no hesitation in recommending STEP IN to our friends and to anyone wanting to buy their dream home.
tarafından Terry and Donna
Açıkçası sayelerinde aradığımız evi kısa süre içerisinde bulduk. Aynı anda da eski evimizi hızlıca ve çok iyi bir fiyata sattılar. Step in ekibi harika.. 1 ay içinde hem satarken hem de alırken bize kazandırdı. Mal sahipleri ile birebir ofiste görüştürüp pazarlığı her zaman birlikte yaptıran çok dürüst ve güvenilir bir arkadaş Volkan beyi tavsiye ederim.
tarafından Sezai
Bizim fikir ve isteklerimizi iyi anlayarak önce ofiste başarılı bir sunum yaptılar. Çok fazla yorulmadan Hayalimizdeki evimize onlar sayesinde kavuştuk. Tapu ve banka işlemleri de bir günde bitti. Daha sonra da kendileriyle çok candan samimi arkadaş olduk. Step in ailesine çok teşekkür ederiz
tarafından Ali bey ve Özlem hanım

Evinizi Yenilemeyi Düşünür Müsünüz?

    Compare listings

    Karşılaştırmak